TŘEBÍČ – KYJOV 94:47
Úvodní čtvrtina nabídla pro diváky atraktivní podívanou. Hosté nastoupili pouze se sedmi hráči a nebylo to ze začátku na jejich hře znát. Drželi s Třebíčí, která měla k dispozici jedenáct basketbalistů, krok. „V první čtvrtce se hrálo bez obran, a proto padlo moc bodů," poznamenal domácí trenér Vladimír Smital.

Jeho svěřenci si ve druhém dějství vypracovali šestnáctibodový náskok, který ve třetí desetiminutovce navýšili o dalších dvacet bodů. V závěrečné čtvrtině se utkání dohrávalo už jen z povinnosti. „Kyjov odpadl fyzicky a vůbec nám nestačil. My jsme mohli sestavu prostřídat a soupeř neměl šanci ten tlak vydržet. Rozhodnuto bylo už po druhé čtvrtce," má jasno třebíčský kouč.
Body Třebíče: Janků 10, Milota 18, D. Černý 10, P. Jančář 12, Šárka 13, Čermák 14, D. Černý 10, Diviš 4, Vérosta 1, Svoboda 2. Čtvrtiny: 22:22, 28:12, 27:7, 17:6.

TŘEBÍČ – ZLÍN B 77:62
Třebíči se tentokrát vydařila úvodní čtvrtka mnohem lépe. Domácí oproti minulému utkání zpřesnili obranu a během deseti minut se dostali do devítibodového vedení. „Druhý zápas sezony jsme začali dobře, vedli a ve druhé čtvrtině jsme náskok zvýraznili," pochvaluje si třebíčský lodivod Vladimír Smital.Zlín nejvíce zabojoval ve třetí části, kdy začal náskok soupeře dotahovat.

„Hosté se dostali do laufu a jednu chvíli nás stáhli na rozdíl pěti bodů, ale vedení se nám podařilo udržet," oddychl si šéf třebíčské střídačky. Jeho svěřenci si vítězství ve čtvrté čtvrtině pohlídali. „Nepolevovali jsme, zpřesnili obranu a hlavně se nám podařilo zachytit nápor soupeře. Díky tomu jsme utkání dovedli do vítězného konce," uzavřel hodnocení Smital.
Body Třebíče: D. Černý 13, Čermák 9, Milota 11, Janků 8, Diviš 4, Špaček 5, P. Jančář 14, R. Černý 12, Janků 2. Čtvrtiny: 16:7, 22:14, 17:15, 22:16.