Tentokrát snaha Třebíčských nestačila na lepší než předposlední místo, a v příští sezoně je tak čeká boj se soupeři ve druhé lize.


O cenných 10 bodů pro Třebíč se zasloužili Petr Daněček (krajský rekordman na 100 i 200 metrů) a šestnáctiletý talent Václav Bohutínský (několikanásobný mistr ČR), který ovšem na dvojnásobné trati vyšel bodově naprázdno.


Kvalitní byla půlka, kde pro Třebíč sedm bodů „urval“ Petr Vitner, který zde hostuje z Nového Města nad Moravou. Pět bodů na 1500 metrů získal, pro změnu z Jihlavy, hostující Jan Svěrák.


Nejúspěšnější disciplínou byla pro Třebíč „stodesítka“ s překážkami, za kterou si mohla připsat patnáct bodů, které pro ni vybojoval hned kvartet borců - Josefové Chyba s Bednářem, Martin Nováček a Jiří Kliner.


Výborně zaběhla krátká štafeta ve složení Bohutínský, Bednář, Chyba a finišman Daněček, která si doběhla pro bronz ve slušném čase 44,73.
Z individuálního umístění na stupních vítězů se mohl třebíčský klub radovat po doběhu čtvrtky překážek, kde na druhém místě skončil právě devatenáctiletý Josef Chyba.


Na bednu si „doskočil“ i výškař Kamil Kotlík, který se dělil o druhé místo za zdolání laťky ve výšce 196 centimetrů. Kotlík byl navíc pátý v dálce a čtvrtý v trojskoku, a stal se tak s dvaceti dvěma a půl bodem nejlépe bodujícím třebíčským závodníkem.

Výsledky 4. kola I. atletické ligy: 1. Stará Boleslav (175), 2. Mladá Boleslav (171.50), 3. Hradec Králové (166.00),… 7. Spartak Třebíč (100.50).