„Při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy schopnostem a stavu silnice. Vyjel s autem mimo komunikaci. Auto se v příkopu ještě otočilo na bok a střechou narazilo do stromu,“ popsala nehodu ke které došlo v neděli 22. srpna v pondělí 23. srpna ráno policejní mluvčí Dana Čírtková.

Při dopravní nehodě se řidič zranil tak těžce, že nehodu nepřežil. Podle Čírtkové byla u řidiče nařízena pitva. „Policisté na místo nehody přizvali soudního znalce z oboru dopravy, aby u havarovaného auta vyloučil možnou technickou závadu. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze policistů dopravního inspektorátu Třebíč,“ upřesnila Čírtková.

Po dobu šetření nehody a odstraňování jejích následků bylo místo neprůjezdné a řidiči jezdili po objízdné trase přes obce Kojatice a Dědice. Co bylo příčinou dopravní nehody. Podle policejní mluvčí Dany Čírtkové se jednalo o souběh několika okolností. "Byla to zřejmě nešťastná kombinace nezkušenosti mladého řidiče, špatného počasí a vyšší rychlosti, kterou mladý řidiče nedokázal zvládnout. Auto jsme poslali na technickou expertizu abychom vyloučili závady, ale zřejmě auto bylo v pořádku," dodala.