„Policisté vyšetřují příčiny a míru zavinění  dopravní nehody, která se stala ve středu 24. září v 7.05 hodin na silnici II/360 v katastru obce Trnava mezi obcemi Rudíkov a Trnava na Třebíčsku," řekla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nákladní vozidlo, které jelo po silnici II/360 ve směru od obce Rudíkov k obci Trnava, se stalo účastníkem vážné dopravní nehody a v místě se střetlo se s jiným protijedoucím nákladním vozidlem. „V důsledku střetu těchto dvou nákladních vozidel došlo k poškození osobního vozidla Peugeot 208 stříbrné barvy, které jelo po silnici od obce Pocoucov k obci Rudíkov za jedním z nákladních vozidel. Řidič jednoho nákladního vozidla, které mělo účast na kolizi, po dopravní nehodě na místě nezastavil a z místa střetu ujel směrem na Třebíč," popsala mluvčí.

Policisté žádají touto cestou svědky této dopravní nehody, kteří by mohli poskytnout informace, které by vedly  především ze zjištění nákladního vozidla, které bylo účastníkem nehody, aby kontaktovali linku 158, případně se telefonicky ozvali na telefonní linku 974 277 251, případně mohou své svědectví zaslat e-mailem na adresu: krpkvy.v.uotr.di.sekret@pcr.cz