„Řidič s bílou Škodou Fabia projížděl z ulice Družstevní na ulici Kubišova a do křižovatky vjel údajně na zelený signál. V prostoru křižovatky ale došlo ke střetu s tmavě červenou Škodou Fabia. Řidička tohoto vozidla, která jela po ulici Znojemská ve směru jízdy od obce Střítež ke středu města Třebíč, údajně vjela do křižovatky také na zelený signál,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Při střetu se řidič i řidička zranili, na místě je ošetřila posádka vozidla zdravotnické záchranné služby. „Policisté na místě zkontrolovali funkčnost světelného signalizačního zařízení. V době, kdy k nehodě došlo, fungovalo bez závad,“ sdělila mluvčí.

K objasnění okolností dopravní nehody hledají policisté svědky, kteří by mohli policistům říct, jak k nehodě došlo a ve kterém směru na křižovatce svítil zelený signál.

„S informacemi a svědectvím se můžete obrátit na linku tísňového volání 158, případně přímo na dopravní inspektorát Třebíč, telefonický kontakt 974 277 251, případně na e-mail: krpkvy.v.uotr.di.sekret@pcr.cz,“ vzkazuje mluvčí.