Řidič škodovky jel v sobotu před devátou večer směrem od Náměště nad Oslavou na Vladislav. U Okrarce narazil do toyoty jedoucí před ním. „Po nárazu bylo vozidlo toyota odhozeno mimo komunikaci, kde narazilo do stromu a přetočilo se na střechu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění obou řidičů a také spolujedoucí,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Sanitka převezla všechny tři zraněné do nemocnice. Dechová zkouška byla u řidiče toyoty negativní. „U druhého řidiče nebylo možné zkoušku provést vzhledem k jeho zranění, byl nařízen odběr krve,“ vysvětlila Kroutilová. Škoda je předběžně více než půl milionu korun.

V neděli 25. června havaroval řidič automobilu Peugeot na silnici ve směru od Budišova na obec Pyšel.
Do Pyšelu mladý řidič nedojel, auto se převrátilo do pole

Policisté žádají svědky, kteří na se kolem místa nehody pohybovali mezi osmou a devátou hodinou večer, aby se přihlásili na linku 158. V té době místem ve směru od Náměště k Vladislavi pomalu projíždělo auto Volkswagen Caddy dělníků, kteří opravovali středovou čáru na silnici. Auto i pracovníky policisté znají a nejsou předmětem výzvy. „Policisté by uvítali, kdyby se přihlásili řidiči vozidel s palubní kamerou, kteří jeli ve směru od Vladislavi na Náměšť na Oslavou a mohli zaznamenat pohyb zúčastněných osobních vozidel. Dále osoby, které viděly pomalu jedoucí vozidlo VW Caddy,“ dodala Kroutilová.