Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Dagmar Sedláčková

redaktorka

Václav Šálek

Celý můj profesní život se točí ve zpravodajství. Už na studiích na Vinařské škole ve Valticích jsem tvořila texty a fotografovala. Zůstalo mi to. Vypracovala jsem se v televizních studiích, denících a po letech externí spolupráce jsem zakotvila v Deníku Rovnost. Lidé, kteří tyto noviny tvoří, jsou mi blízcí pracovitostí a zapálením.

osobní archív

Vím to a díky práci v Deníku se o tom pořád a znovu přesvědčuji. Lidé na jižní Moravě mají k sobě blíž než kdekoli jinde. Jsou srdcaři, navzájem si pomáhají a zajímají se o dění kolem sebe. Dbají na tradice a ctí své předky. Snad proto jsou i šťastnější.

osobní archív

Novinář musí sledovat celé dění v regionu. Od politiky přes zdravotnictví, životní prostředí i kulturu. Vždycky jsem ráda, když můj článek pomůže dobré věci nebo upozorní na problém. Mým úkolem je dávat lidem vyvážené informace. Blízká jsou mi témata týkající se vinařství, folkloru, přírody a životního prostředí.

Dagmar Sedláčková

Mám to složité. Zbožňuji spánek, ale také východy a západy slunce. Mým koníčkem je totiž fotografování. Okolo Pálavy neustále nacházím nová nádherná místa a zákoutí a mám radost, když si pak lidé krášlí domov mými fotoobrazy. Ráda cestuji i do vzdálených zemí. Radostná jsou setkání s dětmi, i když je to třeba v práci ve vinohradě.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: