Předchozí
1 z 8
Další

CHLUP - 1Zdroj: Deník / VLP Externista

S fotbalem jsem začínal v rodném Tišnově. Vedle toho ale mám až do dnešních dob rád i další sporty. Tenis, cyklistika, v zimě lední hokej, u nich pokaždé dobře zregeneruji. Za domem má les, kam si rád zajdu zaběhat.

CHLUP - 2Zdroj: Deník / VLP Externista

Od mladšího dorostu jsem začal oblékat dres Jihlavy. O dlouhé vlasy jsem přišel kvůli sázce. O ty jsem měl přijít, pokud bychom vyhráli jeden zápas. My jej na hřišti prohráli, ale posléze byl zkontumován v náš prospěch. A kluci mi to dali sežrat. (smích)

CHLUP - 3Zdroj: Deník / VLP Externista

Na dorostenecká léta vzpomínám moc rád. Měli jsme v kabině výbornou partu, navíc jsem se podíval na stadiony prvoligových mužstev, namátkou třeba Sigmy Olomouc nebo Drnovic, když ještě byly nahoře.

CHLUP - 4Zdroj: Deník / VLP Externista

Po působení v jihlavské juniorce jsem přestoupil do Třebíče. To je asi štace, na kterou vzpomínám nejraději. Super parta v kabině, k tomu vynikají trenér. Na to se nedá zapomenout.

CHLUP - 5Zdroj: Deník / VLP Externista

S Třebíčí se nám podařilo vyhrát divizi a postoupit do třetí ligy. O tom, jakou jsme měli kvalitu, svědčí i to, že jsme se i ve třetí lize pohybovali v horních patrech tabulky.

CHLUP - 6Zdroj: Deník / VLP Externista

Na prahu třicítky jsem si na sezonu „odskočil“ do Velké Bíteše a poté se vrátil na skok do rodného Tišnova. Poslední sezony oblékám v krajském přeboru dres Náměště.

CHLUP - 7Zdroj: Deník / VLP Externista

Díky práci ve Vězeňské službě ČR se mi naskytla možnost za ni reprezentovat naši zemi. Moc si toho vážím, je to pro mě velká čest. Z Rapotic, kde pracuji, je se mnou v reprezentaci také David Komínek z Meziříčí.

CHLUP - 8Zdroj: Deník / VLP Externista

Před třemi lety se nám povedl na mistrovství Evropy vězeňských služeb husarský kousek. Stali jsme se totiž v Moldavsku evropskými šampiony, který dosud stále jsme. Loni se totiž šampionát neuskutečnil.