Modelingová, produkční a umělecká agentura Victoria agency tam pořádá devátý ročník Velké módní přehlídky. Cílem projektu je ukázat podzimní a zimní trendy v módě obchodních partnerů agentury. „Nechceme dělat běžné módní přehlídky, kde se prezentují děvčata s mírami modelek. Naší filozofií je neupínat se na kilogramy ani centimetry. Chci, aby se v módě, kterou předvádíme, našli muži i ženy středního věku. Abychom pro ně byli motivací, vzorem a inspirací," uvedla k chystané přehlídce ředitelka agentury Jaroslava Prokešová. K vidění bude přehlídka módní návrhářky Dany Dobřichovské.

Stejně jako na módní přehlídku klade agentura důraz na umělecké a extravagantní představení. „Preferujeme umělce, tanečníky a sportovce z našeho regionu. Pro atraktivnost celého projektu také vždy oslovíme nějakou veřejně známou osobnost z české umělecké scény. Letos jsme zvolili Evu de Castelo, která bude celou akci moderovat," sdělila ředitelka Prokešová.

Velkou zajímavostí letošního ročníku by mělo být propojení módního návrháře Michala Homoly z Třebíče s art vizážistkou Alenou Lesslovou, kteří vytvoří na pódiu extravagantní show.

„Spolupracuje s námi také herec a kaskadér Davee Slezan, který se podílí na tanečních workshopech. Ty pořádáme v rámci volnočasových aktivit s mládeží," dodala Prokešová.

Na své by si měli přijít i muži, pro které je nachystaná motorkářská show nebo projekt ve spolupráci s Klubem Jupiter ve Velkém Meziříčí na rok 2016 Sympaťák Vysočiny. Dále mají pořadatelé společně s konzervatoří Jaroslava Ježka připravené muzikálové představení a ukázku street dance od Davee Slezana.

Agentura Victoria agency vznikla v roce 2005. Spojením herečky, pedagožky a tanečního choreografa se vytvořil originální projekt, na jehož základech začaly vznikat další projekty originálního a netradičního charakteru.

Victoria agency nabízí módní přehlídky, firemní prezentace, akce pro děti, modelingové, taneční a divadelní kurzy s profesionálními lektory. Pro své klienty zajišťuje také pronájem techniky, propagaci a další služby.

DAVID ŠIBOR