Na hlavním pódiu se představili kapely Mirai, Wanastowi Vjecy, Chinaski nebo slovenští Ine Kafe. „Vedlejší stage přinesly zase tu pravou atmosféru ´fesťáků na trávě´, takže plno bláta a promočených bot,“ usmála se Lucie Maxová z magistrátu.

V sobotním dešti pak přišly vhod pláštěnky, pro které si mohli návštěvníci dojít do stanu města Jihlava, které bylo letos hlavním partnerem festivalu. V prodeji tam byly ale také například podsedáky, lékárničky, plyšoví ježci nebo trička, třeba s motivem Prioru.

Pokud si chtějí fanoušci klubu nebo sběratelé koupit "svojí" sedačku, mají možnost. Vyjde na dvě stovky.
Je libo sedačka ze stadionu? Dukla Jihlava rozprodává zázemí

Na festival dohlíželi vedle kamerového systému i strážníci a policisté. „Festival proběhl z našeho pohledu klidně,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že vedle dopravních přestupků bylo jediným problémem vloupání do stanu, ke kterému došlo v noci ze čtvrtka na pátek.

Festivalem žily i sociální sítě – kromě nespočtu lidí, kteří tam nabízeli vstupenky a těch, kteří je chtěli koupit se řešil hluk. Hudba prý byla slyšet až v Malém Beranově nebo ve Studénkách nedaleko Puklic. Řada diskutujících ale byla ráda, že si mohla užít koncert z pohodlí domova.