Třebíčský swingový ples
V pátek 9. února od 20 hodin ožije klub Hájek na Mládežnické ulici v Třebíči rytmickými tóny swingové hudby. Třebíčské farnosti totiž pořádají ples ve swingovém stylu. K tanci bude po celý večer hrát skupina Fáze.

Karneval v předzámčí
Tradiční karnevaly s malováním na obličej, výrobou masek, fotokoutkem, zábavnými hrami a diskotékou miluje snad každé dítě. Jeden takový se uskuteční i v sobotu 10. února od 14 do 18 hodin v expozici Cesty časem v třebíčském předzámčí. Karneval přivítá také zajímavého hosta, Kristýnu Kárníkovou, která pro děti připraví pohybové a taneční hry.

Z garáže ke hvězdám – velké finále
Dlouho očekávaný finálový večer druhého ročníku soutěže amatérských hudebních skupin proběhne tradičně ve velkém sále divadla Pasáž v Třebíči a to v sobotu 10. února od 15 hodin. Velkého finále se zúčastní kapely Endless Melody, Eirik, Novissimo Minute, Paradoxx,The Sawfish a Vojta s Ráďou pro které můžete hlasovat prostřednictvím internetu. Vstupné na finále činí 40 Kč.

Motoples Třebíč
Ples, uspořádaný pro všechny milovníky motocyklů, ale nejen je se uskuteční na chatě v Třebíči Bažantnice v sobotu 10. února od 20 hodin. Připravena bude samozřejmě bohatá tombola, kde je hlavní výhrou skútr. K tanci zahraje oblíbená skupina Lazaret a ve 22 hodin se navíc můžeme těšit na velké překvapení.

Svatební veletrh na Atomu
Oblíbené svatební veletrhy sklízí v Třebíči vždy velký úspěch , proto se v neděli 11. února v prostorách Hotelu Atom uskuteční další ročník. Jako pokaždé opět nabídne pestrou škálu vystavovatelů ze všech odvětví spojených se svatbami.
Veletrhem bude od 10 do 17.30 hodin provázet oblíbený mladý moderátor a zpěvák Milan Peroutka. Připraven je také bohatý doprovodný program, soutěže o ceny nebo zajímavé slevy a akce od vystavujících firem

Saunové divadlo
Wellnes areál Laguna v Třebíči představí v neděli opět novou atrakci – saunové divadlo. Jedinečnou show v sauně, naplněnou kostýmy, hudbou a příběhy. V 15.30 hodin zahájí ceremonie V. Cikánková se svým představením Aurora a každých pětačtyřicet minut budou začínat další představení, různých témat od různých autorů. Maraton zakončí ve 20.45 M. Přeučil s představením Andělská říše. Cena je totožná jako u běžného vstupného do Wellness.

Fotbalový ples v Loukovicích
Tradiční ples fotbalového klubu Šebkovice se uskuteční letos již po 20. v řadě a to 10. února v kulturním domě v Loukovicích. Ples svým předtančením zahájí ve 20 hodin taneční skupina Motus z Třebíče. Připravena bude bohatá tombola, ve které se mmo jiné objeví i jateční prase nebo LCD televizor. K tanci bude o celý večer i noc hrát skupina Rookies.

XXIV. Náměšťský ples
Tradiční ples v Náměšti nad Oslavou, tentokrát za doprovodu hudební skupiny Panorama Band z Brna v sobotu 10. února od 20 hodin v sokolovně. Připraveno bude jako každoročně bohaté občerstvení , bohatá tombola a degustace vín z Jižní Moravy. Zlatým hřebem programu je předtančení v provedení tanečních oborů ZUŠ Náměšť a vystoupení vítězů televizní soutěže Star Dance Anny Polívkové a Michala Kurtiše.