Princezna na hrášku v Budějovicích

Klasická pohádka pro celou rodinu tentokrát však v loutkovém provedení se uskuteční v Moravských Budějovicích v pátek 16. února od 17 hodin. Po 35 minutovém představení budou mít děti možnost tvoření v loutkařské dílně, Vstupné je 50 Kč.

Reprezentační ples SPŠT

„A co na to Jules Verne?“ přesně takhle zní motto reprezentačního plesu Střední průmyslové školy Třebíč, který se uskuteční v pátek 16. února v sále Hotelu Atom. Ples začne ve 20 hodin a jeho atmosféru bude svojí hudbou až do konce podporovat kapela Evis. Vstupné na místě činí 180 Kč.

Dětský karneval v Náměšti

Další z řady karnevalů pro děti bude pro děti připraven v sobotu 17. února od 14 hodin v náměšťské sokolovně . Děti se můžou samozřejmě těšit na své oblíbené písničky, zábavné soutěže a bohatou tombolu. Vstupné pro děti činí 30 Kč, pro dospělé 40 Kč.

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo D5 opět po čase zavítá do třebíčské Pasáže. Tentokrát s pohádkou po děti na motiv večerníčku Krysáci. Příběhy krysích kamarádů Huberta a Hodana, laboratorní myšky Edy a sádrového trpaslíka Ludvíčka se odehrávají na netradičním místě, ne na hradě či zámku, ale nedaleko moravských Vizovic, v odlehlém koutě „téměř zapomenuté“ skládky. Představení začne v divadelním sále v neděli 18. února v 16 hodin, za vstupné zaplatí dospělí 140 Kč a děti 100 Kč.

Valentýnské bruslení

Jelikož jsme ve středu oslavili svátek lásky a láska velmi úzce souvisí se zdravím, v neděli 18. února od 17.30 do 19 hodin otevře organizace Zdravé město Třebíč dveře třebíčského zimního stadionu k veřejnému bruslení zdarma.

Vítány jsou samozřejmě nejen zamilované páry, ale úplně všichni.

Koncert Pavla Pokorného a jeho hostů

Třebíčský písničkář si na svůj koncert v divadelním klubu Ampulka v Třebíči přizval hned několik zajímavých hostů, basistu Petra Novotného, Michala Soukupa, Ivo Drbohlava a legendárního kytaristu Miloše Dvořáčka. Společně zahrají už v neděli 18. února od 18 hodin.