Návštěvníci se mají vskutku na co těšit. Kromě dobré hudby festivalovou atmosféru zpestří i doprovodné akce. Tou první v pořadí je vernisáž výstavy Open Per4mance v Zámeckých konírnách, která je součástí festivalu. Začíná 3. června v 16.30 hodin, k vidění budou díla místních profesionálních i amatérských umělců.

Samotná přehlídka kapel startuje v pátek 6.června pět minut před šestnáctou hodinou. Kdy na hlavním jevišti vystoupí Undersphere, který spustí lavinu dvou denního hudebního maratónu. Na něm se na dvou jevištích představí celkem třiatřicet kapel z celé republiky. Mezi nimi nebudou chybět Dan Bárta, Vypsaná fixa, Mňága a Žďorp, Wohnout, GipsiCZ a mnoho dalších. Ze zahraničí dorazí Zuul z Francie a Pro Pain z USA. Mimo to vyroste na louce pod třebíčským zámkem i taneční šapitó. To bude zcela patřit Dj.

Rozvlnit se mohou všichni zájemci v oba dva dny od 20 hodin do šesté hodiny ranní. Další z řady doprovodných akcí je i promítání filmů. Na poslední chvíli se podařilo organizátorů zajistit černobílý snímek Petra Nikolajeva ..a bude hůř!. Vstupenky na Zámostí lze v předprodeji zakoupit do 5. června. Jejich cena je 350 za jednodenní a 450 za dvoudenní vstupenku. Na místě si připlatíte na každou variantu o sto korun více.