Koncert si v žádném případě nemohl nechat ujít šestatřicetiletý Milan Boudný z Blížkovic. „Na Alkeholu jsem vyrostl, Tři sestry jsou moje srdeční záležitost, jsem v sedmém nebi!“ Na akci se vypravil s kamarádem – taky Milanem, měli se o to líp, že auto řídila sestra Boudného. „Můžeme tak pařit, fakt si to užíváme,“ notovala si společně dvojice kamarádů.

Boudný pracuje jako programátor, muzika obou kapel mu pravidelně hraje v práci. Má jejich trika s logem, na Třech sestrách byl už poosmé, pamatuje si koncert Alkeholu v Hlubokých Mašůvkách. „Stáli jsme hned pod pódiem, muzikanti byli tak akorát blízko a vysoko, že jsem jim ze srandy políbili boty,“ vzpomíná dodnes.Od Tří sester má nejraděj klasiku – Kovárnu, Zelenou a Aidu. A klasika samozřejmě na koncertě vedle novějších skladeb nechyběla. Sál doslova vibroval i při refrénu hitu Průša.

U výčepů stály nepřetržitě fronty, v okénku hned u vstupu věděli už v půlce koncertu, že závěrečná bilance bude okolo 1200 prodaných piv. 

„My jsem tu na takové superakce zvyklí. Každý rok je něco, Tři sestry jsou tu poněkolikáté, byl i Olympic, moc sympatičtí byli kluci z kapely Škwor,“vyjmenoval správce kulturního domu Vojtěch Švaříček. Celý večer proplouval prostorem a sledoval, jestli je vše v pořádku. „Případné škody sečteme až v neděli, drobnosti při tom obrovském počtu lidí bývají, ale nic dramatického. Dneska tu může být tak 1200 návštěvníků,“ odhadl v sobotu večer.

Tři sestry a Alkehol už čeká jen poslední koncert těsně před Vánoci, a to 22. prosince v Praze na výstavišti v malé sportovní hale.