Pačmaga znamená slovensky „potvora“. Ota s úsměvem říká: „Čára sem a čára tam a nějaká ta potvora z toho ve finále vznikne.“ Pak už zbývá jen vymyslet název. Někdy ovšem návštěvníci výstav vidí v kresbě zcela něco jiného „svého“, než autor sám.

Ve vstupní dukovanské hale vystavuje Ota Schnepp 47 perokreseb různé velikosti. Výtvarničení se věnuje od března 2002, kdy na vernisáži jedné výstavy velmi uznávaného výtvarníka, s nadsázkou konstatoval „že když on chce za takovou mazanici dvacet tisíc, tak já to samé namaluji za tisícovku“. Jeho prvotní výtvarné pokusy ho přitom zaujaly natolik, že se raději rovnou vydal vlastní abstraktní cestou. Ještě téhož roku v listopadu měl už první samostatnou výstavu. Dnes jich má na kontě rovných deset.

Ota Schnepp, původně zemědělský technik, následně 25 let novinář a od roku 2006 mluvčí Skupiny ČEZ pro severní a střední Čechy, žije a tvoří v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku. V barvě vznikají jeho abstraktní díla v oleji, akrylu i tempeře, případně v kombinaci těchto technik. Trvalé zastoupení má v Galerii JA.RO. Vejprty a dále v soukromých sbírkách v USA, Slovinsku, Spolkové republice Německo, Slovenské republice a pochopitelně v Česku, tedy včetně Moravy a Slezska. V současné době se připravuje na další Výtvarné sympozium ve Vejprtech. A právě tam začne, stejně jako v případě první, i svou druhou desítku samostatných výstav.