Také ano. Na scéně divadla Pasáž se mladí zpěváci pod vedením Heleny Noskové sešli s Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů BROLN, vynikajícím houslistou profesorem Bohumilem Smejkalem a nestárnoucí, stále vynikající Jarmilou Šulákovou. Její hlas a obdivuhodné charisma zcela ovládly sál a divákům i třebíčským sboristům přinesly nezapomenutelný zážitek.

„Se Sluníčkem se mně zpívalo velice dobře,“ svěřila se bezprostředně po vystoupení, ještě plna emocí, paní Jarmila Šuláková. „Jen by to chtělo více zkoušek. Vždyť já jsem přijela do Třebíče, hned jsem šla na jeviště, jednou jsme to přezpívali a už to jelo,“ posteskla si trochu. Nicméně na společném výkonu ta krátká zkouška vůbec nebyla znát.

A jak se Jarmila Šuláková dívá na to, že jí vyrůstají mezi mladými zpěváky nástupci? „Z toho mám obrovskou radost,“ zdůrazňuje. „Když děti začnou zpívat a baví je to, a jsou v takových souborech jako Slunko, nebudou z nich lajdáci ani lotři, zloději a nic takového! Protože zpěv je to, co je těší!“


František Jůza