Filmové léto začne v Náměšti nad Oslavou, kde se bude promítat na Masarykové náměstí poprvé ve čtvrtek 27. června. Prvním promítaným filmem bude Hastrman, 28. června Chata na prodej, 29. června proběhne slavnostní premiéra filmu Oslava Proudů a 30. června diváci zhlédnou film Po čem muži touží. Vstupné do kina je dobrovolné a promítání vždy začíná ve 21.30 hodin.

Také v areálu statku v Myslibořicích začnou spolu se začátkem prázdnin i filmové večery. Kinematograf bratří Čadíků tam začne promítat v pondělí 1. července, jako první uvede pohádku Čertí Brko, v úterý komedii Ženy v běhu a ve středu film Po čem muži touží. Promítání začíná vždy ve 21.15 hodin, vstupné je dobrovolné a pro diváky je připraveno i občerstvení.

Kinematograf zavítá i do Hrotovic, kde budou bratři Čadíkové promítat od 4. do 8 července. Promítání začíná vždy v 21 hodin. V letní kino se promění i nádvoří pivovaru v Dalešicích, kde začne filmové léto v sobotu 29. června kultovními Postřižinami. 11. července pak budou promítat snímek Po čem muži touží. Vstup je zdarma a projekce začíná vždy po setmění.