„Myslím, že jsme si dost polepšili, když jsme změnili místo konání srazu. Jednak jsme získali mnohem větší prostor pro více návštěvníků i lepší zázemí, a to nemyslím jen bar, ale i možnost ubytování. V podkroví je místo, kde se celkem pohodlně vyspí až tři sta účastníků,“ řekl jeden ze čtveřice pořadatelů Josef Hanuš.

Účastníci se do cihelny začnou sjíždět v pátek, ale i tak je na večer, a to nejen pro motorkáře připraven zajímavý program. První den vystoupí kapely Třetí ucho a Pekelníci revival band.

Chybět nebudou ani soutěže, na kterých si pořadatelé dali letos zvlášť záležet a připravili i některé nové. Kromě pití půl litru piva brčkem, páky, přetlačovací stolice je na programu i disciplína za jízdy – zakousnutí do párku zavěšeném na kovové konstrukci.

Co by to bylo za sraz bez spanilé jízdy. Ani ta nebude chybět, 40ti kilometrová trasa té letošní povede od 15 hodin z Karlova náměstí směrem na Dukovany s průjezdem Dalešic, Stropešína, Třesova a Vladislavi.

„Setkání na náměstí každoročně přiláká spoustu fanoušků a hlavně dětí. A právě pro ně jsme připravili drobné sladkosti a omalovánky. Otevřené bude také občerstvení a zájemci o sobotní program si zde budou moci koupit vstupenku,“ doplnil Hanuš.

Sobotní program v cihelně odstartuje v 16.30 hodin. Jako první zahraje kapela Sulin, po ní přijde na řadu Nonsese, Czech Faith No More, Tři sestry Banditos a Pro–Rock. Závěr večera bude patřit soutěži Miss mokré tričko, striptýzu a tečkou programu bude ohňostroj. Víkendový motorkářský sraz je určen i pro širokou veřejnost. Vstupné na celý víkend je 150 korun, na páteční program 50 korun.