„Připraveno máme hned několik hudebních vystoupení, zábavných soutěží a chybět nebude ani tradiční vyjížďka do okolí,“ sdělila jedna z organizátorek Motorachotu Adriana Slámová.


Páteční program v klubu Black Roses nabídne příchozím vystoupení kapel Stoneface, Major Major a Visacího zámku. „Při výrobě letáků došlo k tiskové chybě, které jsme si bohužel všimli až příliš pozdě. Na některých plakátech máme uvedeno, že kapela Visací zámek zahraje v sobotu. Bohužel tomu tak není. Její vystoupení proběhne už v pátek večer,“ upřesnila Adriana Slámová. Kromě hudby čeká motorkáře i několik zajímavých pivních soutěží, ohňová show a vystoupení skupiny historického šermu.


Tradiční vyjížďka bude v sobotu


Sobota pak bude ve znamení vyjížďky do okolí, která startuje ve 13 hodin. Trasa, na kterou se kolona vydá je rok co rok stejná, vede ze Želetavy do Dačic.


Zpáteční cesta počítá i s krátkou zastávkou v Telči. Návratem do Želetavy odstartuje druhá část soutěží, které patří k těm nejvyhledávanějším. Jízda na lyžích za motorkou, či ukázky zručnosti na motorce s otočeným řízením nenechá nikoho chladným. Večer je připravena další porce muziky, kterou zahájí kapela Guano a pes. Tu vystřídá Secret a večer zakončí Walda Gang. Ani letos nezapomněli organizátoři na děti z Dětského domova v Budkově. Přímo na barovém pultu bude umístěna kasička, do které budou moci zájemci přispět.