Jako každoročně je pro účastníky připraven bohatý program.

V pátek se budou účastníci srazu sjíždět, a tak se program pátečního večera bude spíše orientovat na přehlídku hudebních kapel. Třebíčskou scénu budou zastupovat Natuty a Le Garden. Ze Slovenska dorazí Horkýže slíže a večer uzavře svým vystoupením Zelenej kouř.

Sobota bude jako každoročně ve znamení tradiční vyjížďky, kaskadérské exhibice a zajímavých soutěží. Už od devíti hodin budou v areálu k vidění historická vozidla, na kterých se budou moci zájemci i svézt.

„Každoroční vyjížďka začíná v jedenáct hodin. Trasa vede jako vždy do Dalešic. Letos se ale protáhne. Pro účastníky jízdy jsme zajistili zastávku v místním pivovaru spojenou s jeho prohlídkou,“ řekl jeden z organizátorů Pavel Krčál.

Od 14 hodin se bude tentokrát v Poušově konat kaskadérská exhibice. „Vystoupení jsme přesunuli z třebíčského náměstí do Poušova. Jízdou na čtyřkolce a motorce se představí Mirek Lysý. Jeho vystoupení se hodí spíše do terénu a tak jsme od vystoupení na Karlově náměstí upustili,“ dodal Krčál.

Kromě kaskadérských kousků budou k vidění především motorky a soutěže o ceny. Nejhodnotnější z nich čeká na výherkyni soutěže Miss mokré tričko, která odjede na skútru značky Capirelli. „

Na pódiu se v průběhu sobotního programu vystřídá celkem šest kapel. Celým dopoledním a odpoledním programem bude návštěvníky provázet moderátor rádia Hey Martin Kudlička,“ uvedl prezident oddílu Martin Svoboda.

Zájemci o motorky a o motocyklový sport budou mít do areálu přístup v sobotu od 14 do 19 hodin.