Na programu budou skladby C. Monteverdiho, J. S. Bacha, J. Haydna, W. A. Mozarta, A. Salieriho, F. V. Míči, G. F. Händla a K. J. V. Haugwitze. Jiří Klecker patří k dlouholetým členům sboru Národního divadla v Brně. Sólové pěvecké dráze se věnuje od počátku osmdesátých let pod vedením profesora Babáka.

Zúčastnil se interpretačních kurzů v Praze, Stuttgartu i Vídni. Velmi často koncertuje. Na jeho kontě je i účast na 11 CD. V současné době jej můžeme vidět na prknech Janáčkova divadla v operách Prodaná nevěsta, Rigoletto, Kouzelná flétna, La Traviata nebo Tosca.

Kateřina Bílková - Mašová je absolventkou brněnské konzervatoře a filozofické fakulty v Brně. Zúčastnila se několika interpretačních kurzů v České republice, Německu a Švýcarsku. Od roku 1995 spolupracuje s violoncellistou Janem Škrdlíkem, sopranistkou Marii Havlátovou a německou flétnistkou Sussane Wagner. V roce 2002 si zahrála Bachův Braniborský koncert D dur s Janáčkovou filharmonií Ostrava.

Umělecká spolupráce Klecker - Bílková začala v roce 2001. Toto komorní duo se zaměřuje na stylově věrnou interpretaci hudby ranného a vrcholného baroka a klasicizmu. Koncert se uskuteční 14. října v 16 hodin v zámecké knihovně v Náměšti nad Oslavou.