Během pátku a soboty vystoupí Nezmaři, Kamelot, Lokálka, Ivo Jahelka, Sabina Uxová a spousta dalších významných zpěváků a seskupení. Vstupné na místě činí 599 Korun na oba dva dny festivalu.

Slet padesátek
Zábavná akce pro příznivce nejen veteránů s motorem o objemu 50 ccm se uskuteční již potřetí v řadě. V sobotu 23. června v kulturním domě v Nové Vsi přesně v poledne účastníci představí své stroje. Poté vyrazí na spanilou jízdu po okolí s cílem v borovinském technickém centru Alternátor. Po návratu proběhne ještě několik soutěží a pak už nastane zasloužený odpočinek u piva.

Cesta pohádkovým lesem
Ani děti nepřijdou o víkendu zkrátka. V neděli od 14 hodin je v zámeckém parku v Náměšti nad Oslavou bude čekat les plný pohádkových postaviček v životní velikosti. Po cestě budou děti plnit úkoly a soutěžit o drobné ceny.

Vzpomínkové setkání v Boňově
U příležitosti výročí Operace Spelter, což byl krycí název pro paradesantní výsadek vyslaný během druhé světové války z Anglie na území protektorátu Čechy a Morava se v neděli 24. června uskuteční v Boňově vzpomínková akce. Od 13 hodin proběhne uctění památky u pomníku popravených, o hodinu později přednese o této události historik Vlastislav Janík a hned poté začne koncert kapely Epydemye.