Veselohra Roberta Andersona slavila úspěch všude, kde se hrála. Na Broadwayi v šedesátých letech minulého století, o pár let později v Městských divadlech pražských. Aktuální nastudování v režii Pavla Háši mělo v pražském Divadle ABC premiéru 11. listopadu 1998 a hraje se dodnes. „Počítali jsme s tím, že bude mít životnost normálního představení, tak do dvou tří let a jsme vlastně trochu zaskočeni tímhle úspěchem. Je to komedie, která se prostě povedla," říká jeden z hlavních protagonistů komediálního triptychu herec Petr Nárožný. Spolu Václavem Vydrou, Evou Janouškovou, Naďou Konvalinkovou, Jiřím Ptáčníkem a Libuší Švormovou přijede pobavit publikum do Moravských Budějovic. Představení „Víš přece, že neslyším, když teče voda" se uskuteční v Městském kulturním středisku Beseda v neděli 11. října v 17 hodin.

A diváci se mají opravdu na co těšit. Hned první příběh je o tom, „jak uvést na scénu nahatého chlapa". V příběhu druhém unavený manželský pár probírá problém odděleného lože. A příběh třetí vhání slzy smíchu do očí divákům neméně. Jde v něm o dialog věkem již popleteného páru, zapomínajícího, nejen co řekli před okamžikem, ale přimíchávajícího do hovoru jména a milenecké historky, které prožili s někým jiným…

Divadelní představení „Víš přece, že neslyším, když teče voda“.

S divácky vděčným a nesčetněkrát reprízovaným evergreenem se v Moravských Budějovicích zkouší uplatnit třebíčská agentura KulturTop. „Víš přece, že neslyším, když teče voda" je prvním představením, které na Moravskobudějovicku nabízí. Agentura KulturTop organizuje divadla několikrát do roka v Třebíči a zájem o ně zpravidla překračuje kapacitu sálu. Na moravskobudějovické představení jsou ještě vstupenky k mání. Do prodeje zbývají vstupenky v ceně 350 korun a jsou k dostání u paní Emilie Katolické v CK Azzurro v Třebíči na Stařečce telefon: 603 909 015.