„Vystoupení Hany Zagorové je rozděleno do dvou částí,“ podotkla programová vedoucí třebíčského kulturního střediska Eva Malá. „V první polovině se návštěvníci mohou těšit na společné vystoupení Hany Zagorové a jejího hosta, jímž je zpěvák Petr Rezek. Druhá část už bude patřit pouze zpěvačce samotné,“ doplnila Malá.

Samozřejmě že diváci o jejich společné hity ze 70. let minulého století nepřijdou. Těšit se mohou na skladby Asi, asi, Duhová víla, Dotazník a další, které lámaly žebříčky hitparád. Ostatně právě Duhová víla, složená Karlem Vágnerem s textem Pavla, Žáka se stala singlem roku 1977.

Úspěšná spolupráce

Spolupráce s Karlem Vágnerem patří do velmi úspěšného období Zagorové. Právě tato spolupráce zpěvačce přinesla největší úspěchy, ať už se to týká počtu získaných Zlatých slavíků, nebo i nápaditosti repertoáru. V osmdesátých letech byla pro Zagorovou úspěšná i spolupráce s tenkrát začínajícími studenty Petrem Kotvaldem a Stanislavem Hložkem.

Zpěvačka se však nezaměřuje výhradně na pop. V repertoáru má i šansony. Také je textařkou, vyzkoušela si i roli moderátorky či herečky. Za svou pěveckou kariéru nazpívala více než 800 písniček, vydala přes patnáct řadových alb a deset CD, je držitelkou devíti Zlatých slavíků.

Koncert Hany Zagorové začíná v divadle Pasáž ve středu 23. listopadu v 19 hodin.