Návštěvníkům se zpočátku moc nechtělo, obzvláště po odpoledních spekulacích o místě konání způsobených špatným počasím. Večerní rozjasněné nebe však dalo jasně najevo, že prázdniny stále ještě trvají.


Fanoušci jednotlivých skupin však byli zpočátku rozpačití, a proto hrála ještě v devět večer kapela Natuty pro vylidněný taneční parket. Kromě Natuty zahráli ještě Noise, Spirit rock a Matador. V deset hodin zazněly první tóny písniček od skupiny Vjetef a návštěvníci se konečně roztancovali. Tancechtiví si užili až po desáté.


Hudební štafetu pak převzala Extáze. „Na to, že tu hrálo sedm skupin, se mi zdálo vstupné docela nízké. Čekala jsem, že přijde o něco víc lidí, ale je trochu zima, takže někdo asi zůstal doma. Jinak se ale dobře bavíme, zábavy v Doubí patří k létu,“ usmívala se dvacetiletá Jana při poslechu kapely Sillage, která zábavu uzavírala.


Vstupné bylo skutečně vstřícné, každý dvacátý návštěvník pak mohl dostat CD. Jediné, co se vytratilo, bylo avízované losování anketních lístků soutěže O Zlatý třebíčský výběr.


Které hudební uskupení na Třebíčsku je pro tento rok nejlepší, se fanoušci dozvědí až jindy.

PETRA PISKOVÁ