„Marek má strašně rád setkání s publikem, proto dává raději přednost živým samostatným koncertům, které jsou vždy hrané a zpívané naživo, bez jakéhokoliv playbacku,“ řekl Ztraceného manažer Dan Dobiáš.

I když je šestadvacetiletý zpěvák mezi posluchači znám spíše jako sólista v Národním domě, tentokrát vystoupí i s doprovodnou kapelou.

„Členy tvoří Markovi spolužáci z Ježkovy konzervatoře v Praze. Vlastně jsou to jeho přátelé a kamarádi, s nimiž se zná z doby, kdy sám tuto školu studoval,“ doplnil manažer.

Ztracený se do povědomí diváků a posluchačů zapsal v roce 2008, kdy světlo světa spatřil jeho zatím největší hit Ztrácíš. Ten mu pomohl také k prvnímu místu v kategorii Skokan roku v anketě Zlatý slavík. Za stejnojmenné album pak získal i Zlatou desku.

Na co se mohou návštěvníci koncertu těšit? „Uslyší průřez dosavadní Markovou diskografií včetně písničky Ztrácíš. Minulý týden si navíc odbyl premiéru nový singl, který nazpíval s Martou Jandovou. Je sice pravda, že Jandová v Třebíči vystupovat nebude, ale nová skladba na koncertě rozhodně zazní,“ slíbil Dobiáš.

Koncert začíná o čtvrt na osm, vstupné činí 150 a 180 korun.