Divadelní hra známého anglického dramatika, filmového a divadelního herce Noëla Cowarda Líbánky aneb Láska ať jde k čertu se řadí k těm oblíbeným divadelním představením, která diváka pobaví inteligentní zábavou a břitkým anglickým humorem.

Tato hra patří k autorovým nejlepším a nejhranějším. Dramaturgie divadla přispěla k její atraktivnosti i tím, že do hlavních rolí obsadila známé herce z televizní obrazovky.

Do prvotřídního francouzského hotelu přijíždí dva milenecké páry. Z čtveřice milenců se vyklubou bývalí manželé, kteří si vyrazili se svými novými protějšky. Přepychový hotel, výhled na moře s jachtami způsobí, že mezi bývalými manželi přeskočí pověstná jiskra a opět se do sebe zamilují. Napětí mezi mileneckým čtyřúhelníkem rapidně roste. A tak bývalým manželům nezbývá nic jiného něž před svými milenci zmizet do Paříže. Oba dva však spolu nepřestanou bojovat.

Představení v třebíčském divadle Pasáž proběhne 11. a 12. listopadu. V obou představeních se jako hlavní představitelé objeví Jiří Langmajer a Ivana Jirešová. Těšit se můžete i na Martinu Válkovou a Kryštofa Rímského. Ve druhém představení se kromě hlavních postav objeví Jitka Čvančarová a Michal Slaný. Začátky obou představení jsou v 19 hodin.