Ani letošní rok nebude výjimkou a spolu se členy kapely vystoupí i její bývalý bubeník a později zpěvák Petr Bende. Jako každoročně je dějištěm koncertu letní areál Na kopci ve Výčapech. O příznivce nemá kapela, která už před lety ukončila svou činnost, nouzi. A právě pro věrné fanoušky připravila novinku.
„V sobotu večer zazní dvě nové skladby, které si odbudou svou premiéru. Členové kapely je už celý týden pilně nacvičují,“ řekla Marta Svobodová z pořádající D.A.N. agentury. „Další je, že se celé vystoupení bude natáčet na videozáznam,“ upřesnila Marta Svobodová. „Chtěli bychom vydat CD skupiny Carmen. Pokud půjde vše podle plánu a nenastanou nějaké neočekávané potíže, mohlo by dojít i na vydání DVD, ale slíbit jej na sto procent nemohu,“ dodala Svobodová.


Další novinkou, od které si pořadatelé slibují větší spokojenost návštěvníků, je občerstvení. „Víme, že občerstvení bylo v minulosti nedostatečné. To by se letos mělo změnit. Přibude výčepů s pivem a v nabídce se letos objeví i novinka v podobě míchaných nápojů. Chybět nebude ani grilované sele,“ upřesnila Svobodová. Předkapelou Carmen bude MP Dvojka.


Koncert Na kopci začíná v sobotu 24. července ve 20 hodin. Areál se pro návštěvníky otevře už o dvě hodiny dříve, v 18 hodin. Kapela Carmen přijde na řadu zhruba ve 21.30 hodin.