Pro příznivce hudby je připraven Blues rockový večer. Na programu je vystoupení rockových kapel Hannah a Stability a bluesového Toma Bowlinga. Prvním účinkujícím večera bude pražská Stability, která se poprvé představila letos na jaře a za své vystoupení v klubu Vagon sklidila nečekaný úspěch. Kapela zahraje ve složení Oldřich Krejčoves kytara a zpěv, Miroslav Chyška kytara, Jan Jakubec basa a Roman Vícha bicí.

Druhou kapelou večera bude bluesový Tom Bowlink, který je třebíčskému publiku dobře znám. "S koncerty jako takovými jsme začali teprve nedávno," prozradil kytarista Tomáš Kuželka. "Jednou měsíčně vystupujeme v klubech. Už jsme hráli v Plzni i Jindřichově Hradci, ale v Třebíči budeme mít v pátek koncertní premiéru. I když hrajeme odlišný druh hudby než naši kolegové chtěli bychom diváky naladit do atmosféry bluesových večerů. Předvedeme převážně svoje skladby a vybrali jsme nejen pomalé, ale i ty rychlejší," upřesnil Kuželka. Tom Bowlig se představí ve složení Tomáš Kuželka elektrická kytara a zpěv, Luděk Dolejský bicí, Míra Korec baskytara a Tomáš Svoboda elektrická kytara.

Posledním účinkujícím, který celý večer uzavře je třebíčská kapela Hannah. Ta se vystoupí ve složení Ivana Pažourková zpěv, Zdeněk Kašpárek zpěv, Standa Pažourek elektrická kytara, Franta Němec baskytara, Martin klávesy a akustická kytara a Jiří Klíma bicí.

Vstupenky lze v předprodeji zakoupit za 130 korun, na místě pak za 170 korun. Koncert začíná v pátek 31. října ve 20 hodin.