Premiérové vystoupení v nové sestavě si kapela odbyla už na začátku letošního roku.

„Nedošlo k žádnému rozkolu mezi členy kapely, ale obměna je zcela prozaická. Náš bývalý basista prostě odjel na delší čas mimo republiku,“ okomentoval výměnu hudebníků vedoucí a zpěvák skupiny FruFru Václav Bartoš.

Na páteční koncert v Hudebním klubu B si přesto kapela připravila pro své fanoušky jedno hudební překvapení. „Představíme část nového hudebního programu Kdybys to chtěl, tak bys to měl a kromě známých písniček zahrajeme i několik novinek z právě připravovaného alba,“ upřesnil zpěvák Václav Bartoš.

Nová deska by měla světlo světa spatřit v září letošního roku a s jejím nahráváním se začne ještě před letními prázdninami. „Ekonomická krize dorazila do kultury plnou silou. Musíme tento mezičas, kdy to není zrovna v této oblasti nejrůžovější, využít k přípravám na nové CD, abychom, až to všechno pomine, mohli posluchačům nabídnout něco nového,“ dodal zpěvák Václav Bartoš.

Třebíčské Béčko bude v pátek večer patřit nejen skupině FruFru, ale během večera vystoupí i host – kapela Houpací koně z Ústí nad Labem.

Jako obvykle se třebíčský klub B pro návštěvníky otevře ve 20 hodin, Vstupné činí 80 korun.