K těm letos bezpochyby patří Městečko malých pivovarů, které potěší především znalce zlatavého moku. Své zastoupení zde budou mít menší a méně známé pivovary. Výzvou pro hudební kapely bude soutěž o vystoupení na regionální stage.
„Pokud tedy máte kapelu a chcete si na slavnostech zahrát, stačí poslat nabídku na e-mail nejcevova@dan-production.cz s předmětem TSP regionální stage. Nabídka musí obsahovat: název kapely, volný termín (pátek, sobota, oba dva dny), odkud je vaše kapela, jaký žánr hraje, www stránky, kontaktní e-mail, telefon a mp3 ukázku Vaší hudby,“ řekl Luboš Denner, jednatel pořádající agentury D.A.N. production.
Do 10. dubna budou hudebníci kontaktováni, zda-li byli vybráni“
V hudebním programu Třebíčských slavností piva zhlédnou návštěvníci řadu zajímavých vystoupení a koncertů. „Jako první představujeme jednu z nejlepších kapel současného českého hudebního dění, Mandrage. Vystoupí v pátečním programu,“ řekl Denner.
Svým vystoupením poctí svátek piva v Třebíči i hudební legenda Václav Neckář, který se svým megahitem Půlnoční ovládl na přelomu roku hitparády a vrátil se na výsluní české hudební scény.

Lenka Vaníčková