OPAVA – M. BUDĚJOVICE 10:1

Úvodní minuty zápasu byly vyrovnané a bez větších gólových příležitostí, ale pak se už začal rozjíždět brankostroj Slezanu. V 8. minutě unikl obraně Žihadel Hendrych a akci zakončil přesnou střelou do pravého horního růžku. Další góly Opavy nenechaly na sebe dlouho čekat. O minutu později Malina uvolnil Wolfa a ten neměl problém trefit odkrytou svatyni Radosty. Za další dvě minuty slavila úspěch teč Rouska v přesilovce a po slepených gólech Štindla se šlo do kabin za stavu 5:0.

Ve druhém dějství byli domácí i nadále lepší. Nejdříve se prosadil Štindl a v polovině zápasu v přesilovce i utěšenou střelou Tomi. V poslední třetině hosté dlouho drželi stav, osmou branku přidal v její polovině Šindl, čímž zkompletoval svůj hattrick. Potom se prosadil z rychlého protiútoku Tomi, na druhé straně pak využil přesilovku Svoboda. Skóre pak uzavřel Hendrych.

Branky a nahrávky: 8. Hendrych (Chalupa, Peslar), 9. Wolf (Malina, Herman), 11. Rousek (Šindelář, Malina), 19. Zouhar (Peslar), 19. Štindl (Wolf, Chalupa), 26. Štindl (Chalupa, Tomi), 31. Rousek (Malina), 50. Štindl (Tomi, Wolf), 54. Tomi (Wolf), 58. Hendrych (Pawliczek) – 55. Svoboda (Šáňa). Rozhodčí: Vaněk – Šimčík, Bubela. Vyloučení: 6:7, využití 2:1. Třetiny: 5:0, 2:0, 3:1. Moravské Budějovice: Radosta (Vacek) – Šáňa, Trnka, Bazala, Kruckovyč, Brabec – Sorger, Hačecký, Marcinko, Kosnar, Piš, Procházka, Kratochvíl, Špaček, Sigmund, Krutiš, Molnár, Horký, Alexa, Svoboda.

Ostatní výsledky 9. kola: Kopřivnice – Havlíčkův Brod 3:5 (1:3, 2:0, 0:2), Žďár n. S. - Nový Jičín 3:4 pp (0:2, 3:1, 0:0 – 0:1), Hodonín – Valašské Meziříčí 2:5 (0:3, 1:0, 1:2). Předehrávka 10. kola: Nový Jičín – Havlíčkův Brod 3:9 (0:1, 2:4, 1:4).

9. MOR. BUDĚJOVICE 7 0 0 0 7 13:45 0

Příští kolo: M. BUDĚJOVICE – Valašské Meziříčí (18.00), Šumperk – Žďár n. S. (18.00), Kopřivnice – Opava (18.00).