Devatenáctiletý Kořének je odchovanec zlínského hokeje, v dospělém hokeji se představil ve Valašském Meziříčí a Hodoníně. Hovsepjan pak má v pětadvaceti letech zajímavou cestu. Rodák z arménské metropole Jerevan prošel mládežnickými výběry Kladna. Vyzkoušel si rovněž ruskou MHL, v dresu Orenburgu zaznamenal ve 49 utkáních 28 kanadských bodů. Loni hrál v Orlové, před příchodem na Vysočinu působil v Řisutech.

Hlavní trenér a jednatel klubu Miroslav Vybíral pak deklaroval i snahu posílit tým o hráče na střídavý start z první ligy.

Tým naopak opustil stěžejní hráč obrany Jiří Peroutka. Odchovanec třebíčského hokeje se od začátku sezony trápil se zdravím, a tak se rozhodl v 26 letech angažmá ukončit. Peroutka zastával v minulé, mimořádně úspěšné, sezoně funkci kapitána a v týmu Žihadel chtěl pokračovat i po přerodu klubu. „Sešli jsme se s panem Vybíralem a rozhodli jsme se, že do toho půjdeme,“ uvedl před začátkem sezony.

Během sezony nastoupil jen k jednomu utkání, pak již absentoval. „Už od začátku sezony mě trápila různá zranění, která se opakovaně vracela. Zdraví má člověk jen jedno, a proto jsem byl nucen skončit. V Moravských Budějovicích to pro mě byly nejhezčí hokejové roky. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům i celému vedení klubu. Na tuto svoji hokejovou a životní kapitolu, budu vzpomínat jen v dobrém,“ uvedl pro klubový web.