Jihlavští hokejisté si chtějí na severu Čech vzít zpět body, které ztratili v sobotu doma s Benátkami. „Jedeme to tam odčinit,“ potvrdil asistent trenéra Karel Nekvasil, který ale neočekává, že by dvanácté Ústí body darovalo. „Víme, že to nebude jednoduché. Oni teď hrají dobře, potvrzují to i jejich výsledky. Chceme se na ně co nejlépe připravit, abychom tam uspěli,“ doplňuje.

Chance liga
Dnešní program 
20. kola: Vrchlabí - Havířov, Benátky n. J. - TŘEBÍČ (oba 16.30), Kadaň - Poruba, Kolín - Přerov (oba 17.00), Prostějov - Frýdek-Místek, Ústí n. L. - JIHLAVA, Sokolov - Slavia, Šumperk - Litoměřice, Kladno - Vsetín (vše 18.00).

Dukla ve třetím kole lvy na svém ledě porazila 5:1, ale výsledek zkresluje. „Trápili nás, než udělali chybu, která to rozhodla. My jsme jim odskočili a v klidu to už dohráli,“ vzpomíná Nekvasil a přidává, co bude muset jeho tým od dnešního soka čekat. „Hrají hodně do obrany, zahušťují střední pásmo. Nejhlavnější bude, abychom ho dokázali překonat a chodili tam buď s pukem na hokejce nebo dojížděli ty nastřelené puky,“ doplňuje.

Pozitivní je, že do sestavy se vrací marod Tomáš Čachotský. „To je samozřejmě dobře. Už to s ním bylo k nevydržení,“ smál se Karel Nekvasil, který jen potvrdil, že počítat se nemůže s dlouhodobě zraněným duem Bukač, Mareš a do zápasu ještě nezasáhne ani Lichanec.