Juniory i dorostence Horácké Slavie čekají poslední zápasy před Vánocemi

Juniorka ještě stále řeší problémy vyplývající z větší nemocnosti v týmu.

„Marodka je pořád velká. Někteří hráči jsou ještě nemocní. Ale věřím tomu, že se nám povede sestavit silné mužstvo,“ sdělil trenér třebíčských juniorů Kamil Pokorný.

Jen kusé zprávy

Přes tyto problémy chtějí svěřenci Pokorného v obou zápasech stoprocentně uspět.

„Připravujeme se jako na každý jiný zápas. O našich soupeřích můžeme zjistit něco málo z ligové tabulky a z kanadského bodování. Neznáme jejich přesnou sílu, ale předpokládám, že sehrajeme vyrovnaná utkání a uděláme dobrý výsledek,“ řekl Pokorný.

Vedení týmu Horácké Slavie přislíbilo účast dua z A týmu, Nahodila s Burianem, v pátečním utkání. Sobotní nasazení těchto hráčů však jisté není.

Dorostenci budou v pátek hostovat ve čtvrtém Zlíně a podle všeho bude toto utkání pro hosty tvrdým oříškem.

„Vůbec se netajím tím, že bychom chtěli uspět i ve Zlíně a rozhodně se nebudeme předem vzdávat. Uvidíme s čím na nás soupeř vyrukuje. I to nejlepší mužstvo může mít slabší den,“ naznačil ambice dorosteneckého týmu jeho trenér Jiří Čelanský.

Hlavně pak utkání s Olomoucí toho hodně slibuje. „Podle mého názoru sehrajeme atraktivní zápasy. Zejména od našeho sobotního soupeře se dá čekat mnohé. To totiž uvítáme Olomouc. Předpokládám, že svedeme vyrovnaný boj, ve kterém se bude bojovat o každý puk,“ doplnil Čelanský.

Program – junioři, dnes v 18.00: Třebíč – Havířov, zítra: Opava – Třebíč. Dorost, dnes: Zlín – Třebíč, zítra ve 12.00: Třebíč – Olomouc.