TŘEBÍČ – FRÝDEK-MÍSTEK 4:3 sn.

Hosté dali vedoucí brankou Hladonika jasně najevo, že kůži lacino nedají, ačkoliv domácí měli v zádech jedenáct výher v řadě, a ještě do přestávky srovnali krok. Z dorážky se prosadil Nedbal.

Na Vysočině se zatím u žádného z pacientů nákaza virem koronavirus COVID-19 nepotvrdila.
V Třebíči testovali prvního pacienta na koronavirus. Podezření se nepotvrdilo

Ve druhém dějství pálil parádně Szathmáry, a když hosté nevyužili dvojnásobnou přesilovku, tak udeřil po zmatcích ve frýdecké obraně Nedvídek.

V závěrečné části ale hosté nabrali dech a domácím tříbodový zisk překazili. Kafka snížil a v 53. minutě Matiaško z otočky vyrovnal. V závěru i následném prodloužení mohli rozhodnout hosté i domácí, ale nikdo se do černého netrefil.

Rekonstrukce Církevního chrámu svaté Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Vítěze tak určily až nájezdy, a přesněji deváté série, v níž prodloužil vítěznou šňůru Třebíče Szathmáry.

Branky a nahrávky: 19. Nedbal (Laš, Bittner), 26. Szathmáry (Bittner, Laš), 30. Nedvídek (Šťovíček), rozhodující nájezd Szathmáry – 7. Hladonik (Bartko), 45. Kafka (Tomi), 53. Matiaško (Hladonik, Szturc).
Rozhodčí: Pavlovič, Pilný – Zídek, Pechánek. Vyloučení: 5:1. Bez využití. Střely na branku: 39:45. Diváci: 1015.
Třetiny 1:1, 2:0, 0:2 – 0:0.
Třebíč: Jekel – Szathmáry, Furch, Nedbal, Padrnos, Mlčák, Čejka, Kowalczyk – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Michálek, Václavek, Ferda – Podlaha, Král, Kratochvíl.