Domácí se dostali do vedení už za dvaasedmdesát vteřin od vhazování. Nahozený puk usměrnil za záda hostujícího Lva Vrtek. Mostečtí si potom vypracovali několik šancí, ale Lev v bráně Třebíče vytahoval skvělé zákroky. Třebíč udeřila vteřinu před koncem. V poli měla šest borců a nepřehledného závaru před domácím Horčičkou využil Stejskal. Rozhodčí po váhání branku k nelibosti domácích uznal. V prodloužení se nerozhodlo, a v nájezdech si dva body vysloužili Mostečtí opět díky Vrtkovi.

„Snažili jsme se udržet domácí, aby nás v útoku nepřehrávali. Věděli jsme, že doma hrají hodně aktivně a i dnes šli po naší hloupé chybě brzo do vedení. Řekl bych, že měli více ze hry, hráli hodně aktivně, ale nás podržel gólman Lev,“ řekl kouč Třebíče Kamil Pokorný.

MOST - TŘEBÍČ 2:1 sn

Branky a nahrávky: 2. Vrtek (Hlubuček), rozhodující sam. nájezd Vrtek - 60. Stejskal (Čech, Nahodil). Vyloučení: 4:7 navíc Nekvinda, Vrtek (Most), Rákos (Třebíč) 10 minut Bez využití. Rozhodčí: Hrubý - Hynčica, Mašek. Diváci: 410. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 - 0:0.

Most: Horčička - Martínek, Prošek, Charousek, Hlubuček, Stříteský, Černý, Nosek, Lomička - Bauer Jan, Machulda, Bauer Jakub - Šinkovič, Budínský, Zíma - Salač, Vrtek, Nekvinda - Havlůj, Nedrda, Mach. Třebíč: Lev - Flamík, Trončinský, Sedláček, Kaláb, Hrbáček, Bulička, Sláma, Havran - Čech, Zahradník, Vrba - Burian, Nahodil, Stejskal - Staněk, Rákos, Obdržálek - Sojčík, Kundela, Přibyl.