SOKOLOV – TŘEBÍČ 2:5

Třetiny 1:2, 1:1, 0:2.
Branky a nahrávky: 19. Švec (Kadeřávek), 28. Švec (Kadeřávek) – 14. Nedvídek (Šťovíček), 16. Šťovíček (Vodný), 39. Ferda (Malec), 41. Laš (Psota, Bittner), 60. Psota (Laš). Rozhodčí: Čáp, Valenta – Hnát, Belko. Vyloučení: 2:3, navíc Čejka (Třebíč) 10 minut. Využití: 1:0. Střely na branku: 24:34.
Třebíč: Jekel – Furch, Szathmáry, Padrnos, Nedbal, Čejka, Kowalczyk, Hort – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Malec, Václavek, Ferda – Michálek, Král, Kratochvíl.

Horáci začali velmi dobře a když udeřili Nedvídek se Šťovíčkem, vypadalo to na jasnou záležitost. Jenže s tím se hosté přepočítali, protože ke slovu se dostali i domácí. Nejprve v závěru třetiny Švec srovnal, a stejný hráč pak ve 28. minutě zařídil vyrovnání. To Třebíč rozhodilo a šance byly k vidění na obou stranách. Až ke konci druhé části nachytal Ferda domácího brankáře na švestkách a chytrým zakončením vrátil Třebíči vedení i trochu klidu.

Ten ještě vzrostl, když na začátku závěrečné třetiny zvýšil Laš na 4:2. Horácká Slavia kýžené tři body nepustila a v poslední minutě si mohla vychutnat ještě pátou trefu z hole Psoty.

Potvrdit body ze Sokolova budou chtít Horáci ve čtvrtečním klíčovém utkání. Před zraky svých fanoušků se od 17.30 pokusí zkrotit rysy z Frýdku-Místku. Výhra by je k předkolu posunula hodně blízko!