OLOMOUC – TŘEBÍČ 1:4

Branky a nahrávky: 7. Ondrušek (Ministr)- 9. Bulička (Obdržálek), 44. Koktan (Staněk, Havran), 54. Hrbáček (Zahradník), 60. Čech (Vrba). Rozhodčí: Mikula - Barteček, Jureček. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:3. Olomouc: Žigárdy - Kudělka, Ministr, Smejkal, Luňák, Čuřík, Brančík, Řípa, Davídek - Ondrušek, Zbořil, Janáček - Kříž, Sakrajda, Nedbálek - Ostrčil, Bartoň, Ondráček - Bordowski, Žajgla, Matějka. Třebíč: Lev - Flamík, Sláma, Sedláček, Kaláb, Koktan, Havran, Hrbáček, Bulička - Čech, Zahradník, Vrba - Burian, Nahodil, Stejskal - Přibyl, Kundela, Sojčík - Staněk, Rákos, Obdržálek.

HAVLÍČKŮV BROD – KADAŇ 1:2

Rebelům se proti Kadani dnes nedařilo. Hosté hrají stylem, který domácím Rebelům příliš nevyhovuje. Vítěznou trefu hostů zaznamenal ve 45. minutě Radek Šíp.

Branky a nahrávky: 12. Svoboda (Třetina, Borovanský) - 3. Freiberg (Šíp), 45. Šíp (Kramár). Vyloučení: 6:7. Využití: 0:1.
Rozhodčí: Skoupý - Klein, Novák. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:1. Havl. Brod: Neruda - Vyhlídal, Pavlík, Šulc, Martinka, Špelda, Borůvka, Soldán, Jelínek – Borovanský, Třetina, Ondráček – Varga, Holec, Svoboda – Němec, Stromko, Kraučuk – Wurm, Dušátko, Rusnák. Kadaň: Hanuljak - Szakál, Višňák, Kolarz, Kramár, Mašek, Pospíšil, Kloz - Indra, Fink, Derfler, Zika, Ton, Kajer, Valský, Rybetcký, Balasz, Freiberg, Šíp, Chyba, Kadlec.