TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. 2:0

Utkání bylo více než dvě třetiny zápasu vyrovnané. Na ledě se odehrával boj o každý metr ledu, urputný hokej převládal nad pohlednými akcemi. Diváci viděli klasický přípravný zápas, jenž vyplnila spousta nepřesností.

V první třetině měli největší šance Havlát s Jiráskem, ale gólově se neprosadili. Ve druhé třetině se blýskli dobrými zákroky Sláma i Svoboda, a tak se skóre měnilo až v posledním dějství. Ve 47. minutě se střelou od modré čáry prosadil Ferda, na 2:0 uzavřel po chybě Plamenů v rozehrávce Matiaško. V domluveném prodloužení branka nepadla, v samostatných nájezdech se prosadil jen třebíčský Lukáš Forman.

Branky a nahrávky: 47. Ferda (V. Čejka), 55. Matiaško (Podlaha). Diváci: 273. Třetiny: 0:0, 0:0, 2:0. Třebíč: Svoboda – Szathmary,Jenáček, Furch, Forman, Hort, V. Čejka – Podlaha, Král, Malec – Rohlík, Václavek, Jirásek – Havlát, Matiaško, Michálek – Ferda, Patyk, J. Čejka J. Žďár nad Sázavou: Sláma – Pleva, Brož, Wasserbauer, Adam, Kališ, Čermák, Bureš, Heinrich, Chlubna, Nečas, Kovářů, Jícha, Pazourek, Kadlečka, Grega.