HAVÍŘOV – HAVL. BROD 3:1

Hosty vychytal skvělý Čech, poslední šanci na vyrovnání měli Rebelové na začátku 58. minuty. Ke zvratu už jim nepomohla ani závěrečná power play, naopak tým kouče Nováka při ní potřetí inkasoval. Pro domácí Pantery byla výhra prvním tříbodovým úspěchem sezony.

Branky a nahrávky: 21. Smejkal (Bursík), 43. Červenka (Szabó, Velecký), 60. Bursík (Moravec) - 55. Šulc (Knotek, Holec). Rozhodčí: Skoupý - Novák, Poláček. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. Diváci: 930. Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1. Havířov: Čech - Zientek, Klimeš, Tesařík, Krisl, Vajda, Hoďa, Falter - Bursík, Moravec, Smejkal, Červenka, Velecký, Szabó, Brynecký, Zeliska, Říčka, Haas, Seman, Sikora. Havlíčkův Brod: Suchan - Vyhlídal, Šulc, Jebavý, Horváth, Jelínek, Soldán, Pavlík, Kachlík - Borovanský, Holec, Vrdlovec, Smith, Třetina, Stromko, Knotek, Němec, Dušátko, Ondráček, Svoboda, Česnek.

VRCHLABÍ - JIHLAVA 1:2

Jihlavská Dukla nastoupila v Krkonoších opět s Bendou v brance. Ten přiváděl domácí střelce k šílenství, nakonec kapituloval až 15 vteřin před vypršením 60. minuty. Góly Hanzala a Čachotského z kraje třetí třetiny ale Jihlavským k výhře stačily.

Branky a nahrávky: 60. Gengel (Chaloupka) - 42. Hanzal (Krupka, Rytnauer), 44. Čachotský (Takáč, Ficenc). Rozhodčí: Wagner - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 3:5, navíc Bakus (Jihlava) 5 minut plus do konce utkání a 10 minut. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 0:0, 1:2. Vrchlabí: Ševčík - Chatrnúch, Pácal, Bendík, Chaloupka, Chmelíř, Vála, Matějíček - Tvrdek, Filip, Beck - Kubeš, Hubáček, Mikšovský - Andres, Čaloun, Gengel - Urban, Zíma, Rusnák. Jihlava: Benda - Staněk, Malena, Ficenc, Takáč, Dobrovolný, Kašpar - Hodek, Bakus, Man - Minčák, Bezděk, Čachotský - Rytnauer, Hanzal, Krupka.

ŠUMPERK – TŘEBÍČ 4:6

Po třech opatrných zápasech sehráli Třebíčští opět jednu z divokých přestřelek. V Šumperku dokázali nováčkovi soutěže nastřílet v každé třetině dva góly. O svém vítězství ale rozhodli až v polovině třetího dějství díky slepeným gólům Látala a Kanii.

Branky a nahrávky: 9. Sedlák (Hulva, Antonovič), 15. Hašek (Barus), 29. Podešva (Orsava, Meluzín), 37. Pekr (Podešva) - 8. Káňa, 19. Káňa (Obdržálek, Nahodil), 25. Zahradník (Burian), 29. Kania (Obdržálek, Káňa), 50. Látal (Káňa, Obdržálek), 52. Kania (Nahodil). Třetiny: 2:2, 2:2, 0:2. Třebíč: Lev – Hrbáček, Koktan, Sedláček, Ostrčil, Sláma, Kania, Bulička, Kaláb – Čech, Zahradník, V.Burian – Laš, Dolníček, Látal – Káňa, Nahodil, Obdržálek – Přibyl, Kundela, Fila.
Další zápasy 6. kola: Ústí nad L. – H. Králové 2:0, Olomouc – Znojmo 0:2, Benátky n. J. – Kadaň 3:2, Beroun – Chomutov 2:5.