Další zápas ji čeká ve středu na ledě Frýdku-Místku.

TŘEBÍČ – KADAŃ 4:2
Třebíč chtěla co nejrychleji potvrdit roli favorita, ale vstřelit gól se jí podařilo čtyři a půl minuty před první sirénou, kdy se trefil Mikyska. Odstartoval tak klíčovou pasáž zápasu. Devatenáct vteřin po něm totiž zvýšil Král a v poslední minutě před pauzou dával Nedbal na 3:0.

Jaroslav Šmíd na třebíčské Barborce v roce 2007.
Poslední rozloučení s hercem Jaroslavem Šmídem se uskuteční v Třebíči

V prostřední části sice Hlava rychle snížil, ale o necelou minutu později se podruhé trefil Mikyska. Druhý gól v zápase si také připsal Hlava, jeho zásah v rovné polovině utkání byl však posledním gólem celého utkání.

Branky a nahrávky: 17. D. Mikyska (Kusko), 17. Tadeáš Král (Malec, Furch), 20. Nedbal (Dolníček), 26. D. Mikyska (Kratochvíl, Kaláb) – 25. Hlava (Chrpa), 30. Hlava (Chlouba, Chrpa). Rozhodčí: Doležal, Barek – Zídek, Špringl. Vyloučení: 3:8. Využití: 2:0. Diváci: 734. Třetiny: 3:0, 1:2, 0:0. Třebíč: Dostál – Nedbal, Čejka, Furch, Půža, Kaláb, D. Mikyska – R. Erat, Dolníček, Jan Wasserbauer – Horký, Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec – Kristl, Mlynář, Kratochvíl. (dud)