OBRAZEM: Třebíč nezvládla nájezdy a je šestá

Litoměřice, Třebíč - Z pátého místa se dlouho neradovala. Horácká Slavia totiž prohrála v Litoměřicích 1:2 po samostatných nájezdech a je opět šestá. Se Stadionem ale ještě svede pořádnou bitvu. V tabulce je totiž dělí pouze skóre.

3.2.2014

Hokejové utkání Litoměřice - TřebíčFoto: Foto: Deník/Karel Pech

Hokejisté Třebíče odehráli už potřetí v řadě bezgólovou první třetinu. Dvě branky pak diváci viděli až v prostřední části. „Bylo to celkem vyrovnané utkání, kterému také odpovídalo skóre po šedesáti minutách. V první třetině jsme byli aktivnější, ale naopak ve druhé části byli lepší domácí," uvedl na klubovém webu trenér hostí Kamil Pokorný.

Další branky už nepadly, a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm mohla Horácká Slavia rozhodnout poté, co dostala k dispozici přesilovou hru, ale naložila s ní prachbídně.

A tak došlo až na samostatné nájezdy. V nich měla Třebíč doposud dobrou bilanci, když třikrát vyhrála a jenom jednou odešla poražena. Tentokrát byly ovšem Litoměřice šikovnější, a tak vybojovaly druhý bod. „Když došlo na nájezdy, věděli jsme, že mají velmi šikovné hráče, ale bohužel ani naše dvě branky nestačily na druhý bod. Hráči splnili to, co jsme po nich chtěli v obranné hře, a v útočné fázi nám chyběl důraz, abychom přidali další branky, ale bod z venkovního utkání je dobrý a bereme jej," hlásil Pokorný.

Dnes přivítá jeho tým na svém ledě Beroun a bude doufat, že se vrátí zpět na vítěznou vlnu. Medvědům se letos nedaří a po prohře s Rebely se propadli už na předposlední místo.

Třebíč je navíc letos pokaždé porazila. Podaří se jí to i počtvrté?

Autor: Josef Jakoubek