KLADNO – TŘEBÍČ 5:0

Zápas se mohl vyvíjet jinak, kdyby Třebíč proměnila alespoň jednu z úvodních dvou šancí. Na konci třetí minuty netrefil Havlát dobře sražený puk před prázdnou kladenskou brankou a o minutu později další třebíčský výpad skončil jen nastřelenou tyčkou.

Za Kladno pak zaúřadoval ostrostřelec Říha, jenž v 8. minutě využil pobídky Vampoly. Dostál si sice na puk sáhl, ale ten se odrazil od tyčky do sítě. V 18. minutě se pak třebíčský gólman vyznamenal při akci Hajného.

Ve druhé třetině mohl vyrovnat po nezištné zadovce Kratochvíla Kusko, ale nastřelil jen brankáře Cikánka. Horácká Slavia pak přestála přesilovku, ale krátce po jejím skončení se dostal k zakončení Kehar a jeho střelu usměrnil do sítě šikovnou tečí Zikmund.

V závěrečném dějství Rytíři prokazovali svou sílu. Dostál sice vychytal šance Redlicha a Kubíka, ale právě druhý jmenovaný po další asistenci Kehara zvýšil v čase 44:33 na 3:0. Čtvrtou branku pak přidal těsně před polovinou poslední třetiny Kružík. Třebíčská defenziva čelila ještě dalším kladenským útokům, ale brankáře Dostála překonal již jen Nash.

Branky a nahrávky: 8. J. Říha (Vampola, J. Strnad), 29. Zikmund (Kehar, Redlich), 45. Kubík (Kehar), 50. Kružík (Redlich, T. Kaut), 51. Nash (Svedlund). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Hejl, Doležal. Vyloučení: 1:3, bez využití: Diváci: 1 684. Třetiny: 1:0, 1:0, 3:0.

Kladno: Cikánek – Nash, Zelingr, P. Hořava, Zajíc, Kehar, J. Říha – J. Strnad, Vampola, Vildumetz – Redlich, T. Kaut, Kružík – Zikmund, Kubík, Jelínek – Bláha, Filip, Hajný – Svedlund. SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal, Hort – Süss, Raška, Milfait – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Paták, Mlynář, M. Novák – Havlát, Škvrně, J. Čejka.