Horácká Slavia, která má již jistotu setrvání v soutěži, dokázala sice v první třetině reagovat na vedoucí branku Káni trefou Baldwina, postupně však hosté utekli až na stav 4:1. Teprve v závěru duelu Třebíčští zabrali, góly Nika a Juráně ztrátu snížily, na vyrovnání už jim ale nezbýval čas.

O víkendu bylo také rozehráno předkolo play-off. Stoprocentní byl Havířov, který bude moci už v úterý v Litoměřicích rozhodnout o postupu do čtvrtfinále.

V severočeském derby nejprve jasně kralovali ústečtí Lvi, o den později ale Kadaň sérii v prodloužení srovnala.

TŘEBÍČ - ŠUMPERK 3:4

Branky a nahrávky: 16. Baldwin (Šaur, Matov), 58. Niko, 60. Juráň - 5. Káňa (Milfait, Sedlák), 31. Drtil (Plášek, Staněk), 36. Káňa (Sedlák, Fořt), 49. Haas (Šimun, Holík). Rozhodčí: Škrobák - T. Svoboda, Maštalíř. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Diváci: 740. Třetiny: 1:1, 0:2, 2:1.

Třebíč: Svoboda - Čejka, Podlipnik, Niko, Bartoň, Schejbal, Ji. Wasserbauer, Hort - Čech, Polodna, Kristl - Kusko, Juráň, Přibyl Ja. - Wasserbauer, Petelin, Všetečka - Šaur, Matov, Baldwin.

BENÁTKY N. J. - MOST 4:1

Branky: 33. a 36. Víšek, 19. Černoch, 31. Lakatoš - 44. Havlíček. Rozhodčí: J. Jílek - M. Jílek, Šperl. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 281. Třetiny: 1:0, 3:0, 0:1.