„Máme dobrou výchozí pozici, ale nerad bych něco předjímal. Zítra (dnes pozn. red.) ale každopádně budeme bojovat o vítězství," konstatuje třebíčský stratég Kamil Pokorný. „Letos jsme měli bilanci venkovních utkání dobrou, a i když je play off trošku o něčem jiném, tak věřím, že jsme schopní Kadaň porazit," doplňuje.

Kadaň v play off zdobí stejná hra, kterou předváděla i během základní části. Tedy pevná obrana a množství osobních soubojů. Něco podobného se od ní dá očekávat i v nadcházejících dvou duelech. „Myslím si, že to bude hodně podobné, možná bude Kadaň jen o malinko aktivnější. U nás hodně bránila, i když byla nebezpečná i v útočné fázi. Doma bude hrát o něco víc směrem dopředu, a když budeme dobře bránit, mohla by se nám otevřít okénka směrem do útoku," hledá skulinky Pokorný.

Podobný názor má i útočník David Ostřížek. „V Kadani čekáme neskutečnou řežbu, ti do nás poletí a budou se nás snažit rozhodit jakýmkoli způsobem. Musíme hrát chytře a hrát takovou hru, kterou jsme předváděli ve druhém utkání třetí třetinu. Jiná cesta asi nevede," doplňuje svého kouče.

Největší pozor si musí dát Horácká Slavia na disciplínu a soupeřův rychlý přechod do útoku. „Kadaň má kontry opravdu nebezpečné. Musíme zachovat chladnou hlavu a snažit se nebýt vylučovaní. To nás stojí spoustu sil," dodává Pokorný.