Jejich mladší kolegové do třetice všeho dobrého dokázali zabodovat a zvítězili stylově, když Žďár rozprášili dvouciferným rozdílem.

Liga st. žáků 10. kolo

TŘEBÍČ - ŽĎÁR N. SÁZ. 8:2

Další vítězné utkání sehráli starší žáci, kteří tentokrát porazili Žďár nad Sázavou. Třebíčští mladíci se díky vítězství posunuli na první místo právě před rivala z Vysočiny.

„Za bojovný a obětavý výkon si kluci zaslouží poděkování,“ hodnotí šéf trenér sportovních tříd Horácké Slavie Roman Vondráček.

Branky a nahrávky: Michálek (Bednář), Novák (Březka), Ferda (Procházka), Březka (Ferda), Ferda (Novák), Březka (Strnad), Michálek (Nejedlý), Ferda (Březka) Havránek (Machala), Macek. Třetiny: 3:0, 4:1, 1:1. Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Loubal) Strnad, Trnka, Procházka, Říha Novák, Ferda, Březka Michálek, Bednář, Nejedlý, Bartes Slabý, Budín, Přibyl.

Liga ml. žáků 10. kolo

TŘEBÍČ - ŽĎÁR N. SÁZ. 13:3

Do třetice se mladším žákům třebíčského klubu zadařilo. Domácí dokázali vysoko porazit regionálního rivala ze Žďáru. Utkání se vyvíjelo od první minuty pro domácí příznivě, i když první šance zůstaly nevyužity.

„O osudu rozhodla druhá třetina, kterou jsme vyhráli 8:2. Za přístup zaslouží pochvalu celé mužstvo včetně obou brankářů,“ hodnotí kouč Třebíče Roman Vondráček.

Branky a nahrávky: 6. Kadrnožka, 20. Homola (Pelikán), 22. Dzurňák (Caha), 25. Caha (Jelínek), 28. Kadrnožka (Marek), 31. Válek (Kain), 34. Kain (Homola), 36. Kadrnožka (Pelikán), 36. Válek (Homola), 40. Dzurňák (Caha, Kadrnožka), 50. Homola (Válek), 53. Kain (Válek, Homola), 60. Válek (Homola) 30. Křehlík, 31. Trejbal, 44. Brož. Třetiny: 2:0, 8:2, 3:1. Horácká Slavia Třebíč: Kružík (Dobrovolný) Pelikán, Marek, Mezlík, Jelínek Kain, Homola, Válek Caha, Kadrnožka, Dzurňák D. Svoboda, T. Svoboda, Hobza.