Druhý zápas série, hrané na čtyři vítězné zápasy, se hraje v neděli od 17.00 v Moravských Budějovicích.

SOKOLOV - MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 3:2

STAV SÉRIE: 1:0.

Úvod zápasu začal podle klasického scénáře Moravských Budějovic, přišla rychle inkasovaná branka. Na přihrávku Stříbrného si ve 3. minutě nabruslil za hostující obranu Vracovský a otevřel skóre. Ve 13. minutě navíc Čejka trefil tyčku. Sokolov byl v první polovině zápasu lepším týmem a ve 24. minutě navýšil skóre Bečvář.

Muž, kterého zachytila fotopast, se přihlásil policii

Jenže potom Žihadla ožila a během necelých tří minut bylo vyrovnáno. Po rychlé kombinační akci si z druhé vlny sjel obránce Pospíchal a po přihrávce Mikeše se trefil přímo nádherně - 2:1. Euforii z gólu pak ještě přetavil ve druhý gól Matějka, když využil přihrávky Ferdy. Ve vzduchu visel i třetí gól, ale Heinrich trefil tyčku. Šance rozhodnout pak měly oba týmy, ale štěstí se přiklonilo na stranu Sokolova. Výborný individuální průnik Vracovského využil ve vítězný gól do odkryté branky Rohan.

Branky a nahrávky: 3. Vracovský (Stříbrný, Rohan), 24. Bečvář (Čejka, Vodička), 58. Rohan (Vracovský, Přindiš) – 29. Pospíchal (Mikeš), 31. Matějka (Ferda, Peroutka). Rozhodčí: Škrobák, Wagner – Kettner, Axman. Vyloučení: 2:3, bez využití. Třetiny: 1:0, 1:2, 1:0.

Cíl Nuclears? Postoupit do play-off

Sokolov: Závorka – Vodička, Pajk, Tomeček, Michálek, Přindiš, Šik – Kovařík, Kuběna, Čejka, Čurda, Vracovský, Stříbrný, Trapl, Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan. Moravské Budějovice: Vacek – Trnka, Pelikán, Kadela, Peroutka, Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Bulín, Juráň, Horký, Mikeš, Rytnauer, Ferda, Heinrich, Krutiš.