ÚSTÍ N. L. – TŘEBÍČ 6:1

Pouze 4 minuty a 33 sekund vydržel v třebíčské kleci brankář Lev. Hosté poprvé inkasovali už po 43 sekundách. Horácká Slavia si před vlastní brankou počínala nedůrazně, a Alinč a Šagát v rozmezí jedné minuty navýšili skóre až na 3:0.

Hosté si vzali oddechový čas, do branky se místo Lva už vracel Míča. Krätzer sice zanedlouho vykřesal jiskřičku naděje, ale tu ještě v první třetině sfoukl Janků.

Ve druhé třetině branka nepadla, v té poslední Lvi odskočili až na pětibrankový rozdíl. V závěru korigoval skóre Obdržálek.

Branky a nahrávky: 1. Pajič (Klobouček, Zeman), 4. Alinč (Pazourek, Janků), 5. Šagát (Hanzl), 17. Janků (Alinč, Trončinský), 46. Heřman (Hanzl), 49. Hanzl (Kloz) – 9. Krätzer (Přibyl), 55. Obdržálek (Ostrčil). Rozhodčí: Kubičík – Zavřel, Svoboda. Vyloučení: 6:5, navíc M. Pšurný – Laš 10 min. + do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 2308. Ústí: Orct – Němeček, Trončinský, Klobouček, Zeman, O. Kříž, Vobořil, Novotný, Gýna – Janků, Alinč, Pazourek – Kloz, Pajič, Sklenička – Šagát, Hanzl, Heřman – M. Pšurný, R. Pšurný, Pojkar. Třebíč: Lev (5. Míča) – Bulička, Ostrčil, Kania, Koktan, Sedláček, Kadela, Hrbáček – Laš, Krätzer, Přibyl – Rod, Nahodil, Obdržálek – Burian, Dolníček, Stejskal – Čech, Kadela, Vítek.