2. HOKEJOVÁ LIGA, SKUPINA VÝCHOD - 21. KOLO
NOVÝ JIČÍN – VAL. MEZIŘÍČÍ 4:2
Branky a nahrávky: 4. Flok (Gebauer, J. Sluštík), 14. Olesz (Zdeněk, J. Sluštík), 24. Gebauer (Flok, J. Sluštík), 38. Konečný (Kuboš, Maliník) – 20. Vávra (Kozubík, Finsterle), 59. Romančík (Holomek).

ŠUMPERK – KOPŘIVNICE 4:2
Branky a nahrávky: 14. Danielčák (Nemec, Rutar), 31. Vachutka (Jaroš, Nemec), 33. J. Horký, 60. Vachutka (Nemec) – 24. Hrůzek (Pindel, Pargáč), 55. Velecký (Suchý, J. Mach).

TECHNIKA BRNO – VYŠKOV 0:6
Branky a nahrávky: 19. Krejčiřík (Lehečka), 28. Krejčiřík (Komínek, Lehečka), 30. Komínek (Krejčiřík, Lehečka), 34. D. Štefka (Tomajko, Žižka), 42. Studený (Komínek, Lehečka), 48. Žižka (Sebera).

OPAVA – HAVÍŘOV 3:4
Branky a nahrávky: 9. Vašenka (Vojtovič), 24. Káňa (Stuchlík, Rousek), 58. Brada (Štěpánek, Rousek) – 34. Spratek (Klimša, Bednář), 43. Ćmiel (Apolenář), 45. Apolenář (Valenta), 54. Franek (Ševčík).

ŽĎÁR N. S. – HODONÍN 4:9
Branky a nahrávky: 15. Jícha, 26. Wasserbauer (Čejka, Kukla), 38. Půhoný (Dušek), 58. Kukla (Půhoný, Dušek) – 11. Laciga (Weintritt, Talafa), 17. P. Krejčí (D. Rauš), 29. M. Mach (Mat. Novák, J. Švejda), 31. Weintritt (Sedláček), 34. Weintritt (Laciga, Sedláček), 36. Talafa (Mat. Novák), 39. Luža (Karafiát, Dobiáš), 45. Mat. Novák (Riedl, M. Mach), 47. Mat. Novák (M. Mach, Bachánek).

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 5:1
Branky a nahrávky: 2. M. Juda (Strnad, Slabý), 22. Strnad (M. Juda, Doležal), 33. Doležal (M. Juda, Strnad), 36. M. Juda, 57. Doležal (M. Juda, Strnad) – 41. Endál (J. Novák).

TABULKA
 1. Havířov 21 17 0 3 1 128:47 54
 2. Hodonín 21 9 5 1 6 65:52 38
 3. Vyškov 21 12 1 2 6 87:70 43
 4. Nový Jičín 20 10 2 1 7 74:61 35
 5. Opava 20 9 3 0 8 60:61 33
 6. ŽĎÁR N. S. 21 9 1 2 9 79:84 31
 7. HAVL. BROD 20 8 1 1 10 62:60 27
 8. Kopřivnice 22 5 4 4 9 80:84 27
 9. Šumperk 21 6 3 3 9 67:83 27
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 22 7 1 3 11 71:94 26
11. Val. Meziříčí 21 3 3 4 11 53:81 19
12. Technika 20 6 0 0 14 43:92 18

Program 22. kola 2. hokejové ligy – skupiny Východ (sobota 9. prosince): Šumperk – Technika Brno, Valašské Meziříčí – Hodonín, Havířov – VELKÉ MEZIŘÍČÍ, HAVLÍČKŮV BROD – Kopřivnice, Opava – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (vše 17.00), Nový Jičín – Vyškov (18.00).